Kolay İş Takip Programı

İşleri sıralayın, kimin yapacağını belirleyin, tamamlanan ve bekleyen işleri kolayca takip edin. Ekip koordinasyonunda akıllı ve pratik çözüm.

Gizlilik İlkeleri

Bu Gizlilik politikası Fixopus Kullanıcı Sözleşmesinin bir eki ve ayrılmaz parçasıdır. Fixopus Uygulamasında sakladığınız bilgilerin kullanımı ve gizliliği ile ilgili ilkeleri açıklar.

Fixopus Uygulamasına kaydettiğiniz bilgiler, yüklediğiniz veriler ve dosyalar tamamıyla ve sadece size aittir. BytesandCouds ve BytesandClouds’un bağlı bulunduğu grup şirketleri, size hizmet sunmak dışında hiçbir gaye ile bu bilgiler ile ilgilenmez, kullanmaz. Kesinlikle başkalarına satmaz. Bu bilgileri istediğiniz zaman silebilir veya değiştirebilirsiniz.

Fixopus uygulamasına giriş için size verilen kullanıcı adı ve şifre sadece size aittir. Kesinlikle destek personelimiz dahil hiçbir kimse veya kuruluş ile paylaşmayınız.

Fixopus uygulamasına kaydolarak, ByteandClouds’un her türlü iletişim kaynakları ile topladığı Kişisel bilgiler, Şirket bilgileri, Dosyalar, Veriler, Loglar, Cookie’ler, Konum bilgileri ve benzeri diğer bilgileri kaydedeceğini, işleyeceğini, gerekli durumlarda açıklayacağını, ve diğer şekillerde kullanacağını kabul etmiş olursunuz. Gerekli durumlar, bu bilgilerin yasal bir zorunluluk olarak istendiği veya yasal gereklere uygun hareket etmek için veya BytesandClouds’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak için, veya BytesandClouds veya FixopusUygulaması’nın haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerdir.

Fixopus uygulamasına kaydolarak, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere; BytesandClouds’un bilgilerinizi, bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasını kabul etmiş olursunuz.Bu bilgiler “BytesandClouds” bünyesinde Kullanıcı profili belirlemek, Kullanıcı profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilir.

BytesandClouds, kullanıcıların kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olur. Fixopus uygulamasına kaydolmakla bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Depolama, bulundurma, reklam yayını da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmetin bazı kısımları iş ortaklarımız ve üçüncü partilerce sağlanabilir. Onların hizmetlerinden faydalandığımızda, bilgilerinizin kullanımı bu politikada belirtilen korumalara aynen tabidir.

BytesandClouds veya Fixopus uygulaması herhangi bir biçimde el değiştirirse, bilgileriniz de aynı işlemin parçası olarak yeni sahibine devredilir. Bu politikada belirtilen koşullar bu durumda yeni sahibini aynen bağlayacaktır.

Bu politikayı herhangi bir anda önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz. Bazı durumlarda önemli değişiklikleri size email veya web sitesi duyuruları ile bildirebiliriz, ancak buna zorunlu değiliz. Politikanın güncel şartlarını her zaman web sitemizde “Gizlilik İlkeleri” sayfasından okuyabilirsiniz.